Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Odpowiedz 
...
Autor Wiadomość
Angelus Offline
*
Władca Symboli
Liczba postów: 592
Reputacja: 0
...
Cóż, trochę ciężko o tym mówić, ale cóż, nie pojawię się więcej tutaj. Trudno to tak po prostu porzucić, kiedy siedziało się w tym od samego początku, ale cóż. Chyba takim głównym powodem jest czas. Ostatnio nie mam go za dużo. Połowa liceum już za mną, trzeba zacząć powoli przygotowywać się do matury. Kurs nauki jazdy też tego nie ułatwia. Wtedy to naprawdę późno wracam do domu, a trzeba jeszcze ogarnąć cały materiał na następny dzień.
Kolejnym powodem jest chyba po prostu to, że się "wypaliłam". Pisanie tutaj nie dawało juz takiej radości jak wcześniej. W ogóle straciłam zainteresowanie fantastyką, zaczęły mnie interesować inne uniwersum, nie mające praktycznie nic z nią wspólnego.
Chyba takim ostatnim z ważniejszych powodów jest to, że przestało się tu dziać cokolwiek. Ja rozumiem, studia, ale jednak powinno się choć w małym stopniu o to zadbać. Nie oskarżam nikogo, ale wierzę, że gdyby chociaż Uhatka miała dostęp do Bohatera Niezależnego, jak to było na poprzedniej Szydzie, to jednak by się coś działo. Wiele razy łapałam się na tym, że wchodzę na stare forum, by sobie tam po prostu poczytać co się działo. Było ciekawie. Tutaj trochę tego brakuje. Może dlatego, że historia dopiero się rozwija, może zrobi się ciekawiej, jak do końca wejdzie wątek z bogami. Ale jednak fabuła już od dłuższego czasu stoi po prostu w miejscu.
Ale dziękuję za te wszystkie miło spędzone chwile, za to, że dane mi było poznać tak wyjątkowych ludzi. Pewnie na bloga też zajrzę od czasu do czasu. Jak zobaczę książkę w księgarni lub internecie, na pewno ją kupię.
Dziękuję za wszystko~

[Obrazek: 2qao8d1.jpg]
27-03-2015 17:20 PM
Znajdź wszystkie posty użytkownika Odpowiedz cytując ten post
Odpowiedz 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Kontakt | S jak Szyda | Wróć do góry | | Wersja bez grafiki | RSS